Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

FotoSzkoła


Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk Wydział w Bełchatowie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na cykl warsztatów fotograficznych w różnych zakątkach naszego pięknego kraju.

Warsztaty poprowadzi Piotr Cieśla, który współpracował m.in. z największymi agencjami reklamowymi takimi, jak: Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Euro RSCG, DDB Corporate Profiles. z wydawnictwami przy tworzeniu fotograficznych albumów autorskich i pozycji literackich. Zawodowo związany z hiszpańsko-amerykańską agencją fotograficzną Agefotostock. Prowadzenie warsztatów fotograficznych, to jego pasja.


FotoSzkoła” to idea praktycznej nauki fotografii podróżniczej i reportażowej. Zgłębiamy również tajniki fotografowania ludzi. To trudna sztuka; oprócz tego, co oczywiste, na przykład stroju, staramy się uchwycić nieuchwytne - osobowość. Prócz weekendowych zajęć stacjonarnych Aslema Tours proponuje naukę w podróży- w nowym, nieznanym otoczeniu nasze zmysły stają się bardziej wyostrzone; widzimy o wiele więcej, niż w naszych codziennych "dekoracjach". Fotografujemy na ulicach, targowiskach, pośród natury. Zawsze w małych grupkach ( 4-10 osób), co gwarantuje nie tylko wspaniałą atmosferę, ale przede wszystkim stały kontakt z instruktorem - profesjonalnym fotografem i - zarazem - znakomitym nauczycielem.

terminy warsztatów
  • Bieszczady - listopad 2013 [pobierz]
  • Bieszczady - luty 2014 [pobierz]
  • Podlasie - czerwiec 2014 [pobierz]
  • Warsztaty – grudzień 2013 – czerwiec 2014 [pobierz]

W przypadku pytań , prosimy o bezpośredni kontakt z p.Tamarą Dubiel
Tamara Dubiel
Phone: + 48 22 409 78 41
Mob. 501 559 205
Skype: tamara.dubiel11
www.aslematours.plRekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!